27 Mayıs 2016 Cuma

Mavi İle Tanış

blog, bloger, mavi, başlangıç


O gece daha ne kadar karanlık olabilirdi, bak ben halen maviyim...


Masmavi bir gece var karşımda. Mavi ruhlar, mavi bir ceset ve mavi duygular. Mutluluğun tayini çıkmış. Uğurladıkları insanlık, zaten günler öncesinde ölmüş. Herkesin en masum en mutlu renk dediği mavi de oracıkta duruyor. Sanıldığı gibi mutlu falanda değil. Mavi soğuk bir renk, mutsuz , mavi kimsesiz. Selam ben Mavi...SHARE THIS

Author:

7 yorum:

 1. Selam Mavi... Mutsuzluk her renge mahsus ama. Her bura. Her anakaraya... Hery ere... Mavi soğuktur biraz ilkten. Ama dışı :)))

  Bu arada, eklediğin resimdeki çalışma senin mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutsuzluk bir anda fazla gelince kota doldu sanırım. Daha mutsuz olamıyorum. Soğukluk konusunda size katılıyorum tabi dışı bambaşka. Çizim alıntıdır, gönül çizmek isterdi fakat yeteneğim yok bu konuda malesef. :) :)

   Sil
 2. Deşmeyim o zaman. Ama yazarsan okuruz neden diye :) Mutlu anlar, saatler, günler, gelecek.

  YanıtlaSil
 3. maviiiii. en sevdiğiim. blogumun da ana konusuuu. heeey bi de mavi şiirlerim var yaaa. bi de hoşgeldin ki aramızaaaa :) sözlükte yazıyo musun halaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogunuzu sık okuyanlardanım. :) Hoşbuldum yeni blog yazarı olarak biraz korkularım var. :) Sözlükte yazıyorum. Sözlüğü çok seviyorum. :) yorumunuz beni çok mutlu etti. :)

   Sil
 4. Ne güzel bir blog ismi. Mavi. Maviyi çok severim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Hoşgeldin bu arada.💙

   Sil